Hedefini her zaman en yükseğe taşımak isteyen firmamız geçmiş süreçten gelen güvenilirliğini koruyup disiplin ve çalışmayla piyasada kalıcı bir yer edinmiştir. ÜÇSEL GROUP başarısını arttırmasındaki en önemli etken ÜÇSEL Ailesinin "müşteri memnuniyeti" ilkesini prensip edinmiş olmasıdır.


Başkanın Mesajı

Üçsel Grubu olarak hedefimiz; Türkiye’de büyük araç üzerine en büyük özel servis ağını kurmak ve bu ağı sigorta , nakliye , inşaat gibi içinde bulunduğumuz sektörlerle genişletmektir; aynı zaman da ülkemize ve ülkemiz insanına; ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine ve geleceğine katkı sağlamaktır.

İlkelerimiz

Yaptığı her işte, herkesten, her anlamda bir adım önde olan En iddialı hedeflere sahip kuruluşların kendine örnek aldığı Çıtayı sürekli yükselten En iyiyi yapmak için gayret gösteren, Uzun vadeli düşünen, Doğru, itibarlı, çalışkan, başarılı, şeffaf, Hırslı, liderlik vasfı yüksek, Kişisel sorumluluk alan, Ekip çalışmasına özenen, Katılımcı, Yeniliğe açık, kendini sürekli yenileyen, Verimlilik arayışında olan, Sosyal sorumluluk sergileyen bir ÜÇSEL için çalışıyoruz…

Yönetim Kurulu

Arif Yazıcı
ONURSAL BAŞKAN

Ersel Yazıcı
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Gürsel Yazıcı
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN VEKİLİ

Göksel Yazıcı
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Vizyonumuz

Üçsel Ailesi çalışanları ile birlikte müşteriyi tatmin etmeyi , sağlıklı gelişmeyi ve kalıcı üstünlük kurmayı amaç edinmiştir.

 

Misyonumuz

Rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü, paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.